NOVINKY

Soutěžní výzva (máte čas do konce září)
Hádanky (máte čas do příští neděle-6.10)

Sean Wright

15. září 2013 v 11:35 |  Táborníci
Jméno: Sean Wright
Věk: 18
Božský rodič: Apollón
Vzhled: Je docela vysoký, rozhodně vyšší než jeho bratr, měří okolo 180 cm a je svalnaté postavy. Má tmavě hnědé, skoro černé vlasy a vousy stejné barvy, které si většinou neholí., díky tomu vypadá o dost starší než ve skutečnosti je. Má světle zelené oči. Neusmívá se tak často jako jeho bratr, většinou se tváří spíš zamyšleně. Nejraději nosí mikiny, nátělníky a džínsy, často chodí bez trička, na hlavě většinou nosí kšiltovku.
Povaha: I přesto, že se moc neusmívá si z lidí rád utahuje a je vtipný, ale není v tom tak dobrý jako jeho bratr. Je zamlklejší než Danny, ale tichý rozhodně není. Narozdíl od Dannyho se snaží nedostat se do problémů, ale většinou trochu neúspěšně, částečně i kvůli Dannymu. I když před holkama se chová úplně jinak normálně- skoro jako Danny., takže drzý frajírek, co si ze všech utahuje. Nikdy by nikoho nepodrazil, je až trochu moc čestný.
Co má rád: pěkné holky, tanec - break, street, robo, svoji kytaru, auto, svoji kšiltovku, jídlo
Co nemá rád: balet, zeleninu, policajty, kadeřníky, zbohatlíky
Minulost: Danny a Sean jsou dvojčata, narodili se v Miami, kde i vyrůstaly. V deseti letech začali tančit, rapovat ... Prostě všechny věci spojené s hip hopem. Když jim bylo čtrnáct dostali se do crew, která se jmenovala The Rebels - byla to největší crew v Miami, byli v ní tanečníci (break, street, robo), rapeři, dj, skateři - prostě pouliční rebelové. Dva roky na to, zemřela jejich matka při autonehodě, zdrhli z domu a bydleli ve starém skoro rozpadlém baráku, který sloužil jako klubovna Rebelů. Na ulicích žili dva roky, vydělávali si tančením s jejich crew, nestvůry si jich začali všímat až když jim bylo skoro osmnáct, potom odešli do tábora
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama